خبرهای مرتبط

جمع

استانکزی: درهای علم نباید به روی کسی بسته شود

شیرمحمد عباس استانکزی، معاون سیاسی وزارت خارجۀ امارت اسلامی...

حامد کرزی خواستار آزادی فوری مطیع‌الله ویسا شد

حامدکرزی، رئیس جمهور پیشین افغانستان در واکنش به بازداشت...

وقوع انفجار در کابل 10 کشته و زخمی برجا گذاشت

وقوع انفجاری که امروز (دوشنبه، 7 حمل) در شهر...

اظهار تازه ستاره اسبق شیاطینِ سرخ؛ آرزو داشتم در بارسلونا بازی کنم

«وین رونی» که بین سال‌های 2004 تا 2017 در منچستریونایتد عضویت داشت و 253 گل در 559 بازی برای این تیم به ثمر رساند، از علاقه‌اش برای ترک این تیم در ماه اکتوبر 2010 پس از زیرسؤال‌بردن جاه‌طلبی و توانایی این تیم در جذب بازیکنان بزرگ، سخن گفت.

رونی در گفت‌وگو با «پادکست منچستریونایتد» گفت: «به نظرم ثابت شده بود که چلسی و مورینیو می‌خواستند من را به خدمت بگیرند. در آن مقطع شایعاتی درباره علاقه‌مندی تیم‌هایی هم‌چون ریال‌مادرید، بارسلونا و منچسترسیتی هم به جذب من مطرح بود، اما هرگز شرایط برای رفتن به آن‌جا مهیا نبود.»

رونی افیود: یادم می‌آید که یک روز نشسته بودم و به این فکر می‌کردم که «تصور کن برای بارسلونایی بازی کنی که مسی، ژاوی، اینیستا و بوسکتس را دارد». در آن زمان مسی در پست کنونی‌اش یعنی مهاجم نوک بازی نمی‌کرد و بیش‌تر در پست بال بازی می‌کرد. با خودم فکر می‌کردم که چقدر خوب می‌توانم با بازی در خط حمله آبی‌-‌اناری‌ها به دل دفاع حریف بزنم.

بهترین گل‌زن تاریخ شیاطین سرخ در ادامه درباره انصرافش برای جدایی از منچستریونایتد در آن مقطع و تمدید پنج‌ساله قراردادش با این تیم اظهار داشت: پس از چند روز با دیوید گیل (مدیر اجرایی وقت منچستریونایتد) صحبت کردم و در حالی که جلوی خانه‌ام افرادی دست به اعتراض زده بودند، برای امضای قراردادی پنج‌ساله توافق کردم. ساعت سه بامداد بود و نمی‌خواستم بیرون بروم و آن 20 یا 30 نفری که کلاه‌های خود را به سر کشیده بودند، دعوت به آرامش کنم.

همرسانی کنید

Dunia
Duniahttp://dunia.af/
روزنامه دنیا، انعکاس‌دهندۀ حقایق