خبرهای مرتبط

جمع

تاجیکستان کې پر افغانستان امنیتي غونډه ده؛ د امریکا شارژدافیره هم ورغلې

افغانستان لپاره د امریکا متحده ایالاتو د سفارت شارژدافیره کرن ډیکر وايي د «هرات امنیتي خبرو کې» د ګډون لپاره تاجیکستان ته تللې ده.

برخی فعالان حقوق زنان افغان: حق بلند کردن صدای دادخواهی از ما گرفته شده ‌است

در حالی‌که کمپاین ۱۶ روزۀ جلوگیری از خشونت علیه زنان و اعتراضات مربوط به آن در شماری از کشورهای جهان در حمایت از زنان افغان جریان دارد، فعالان حقوق زنان در افغانستان می‌گویند که حق بلند کردن صدای دادخواهی از آنان گرفته شده و روز به روز ضعیف‌تر می‌شود.

انتخاب سخت افغان‌ها؛ تهیۀ سوخت زمستان یا غذا

رئیس بخش عملیاتی صلیب سرخ با اشاره به بحران انسانی وخیم در افغانستان گفت: خانواده‌ها در این کشور با انتخاب غیرممکن بین تهیه سوخت برای گرم نگه‌داشتن خود و یا تهیه غذا مواجه هستند.

انتقاد کارشناسان سازمان ملل از مسدود ماندن مکاتب دختران در افغانستان

گروهی از کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل در بیانیه‌ای...

سرگردانی نیروهای ویژۀ افغان در آمریکا

وب‌سایت «اینترسپت» در گزارشی ضمن ارائه اطلاعات بیشتر از...

اظهار تازه ستاره اسبق شیاطینِ سرخ؛ آرزو داشتم در بارسلونا بازی کنم

«وین رونی» که بین سال‌های 2004 تا 2017 در منچستریونایتد عضویت داشت و 253 گل در 559 بازی برای این تیم به ثمر رساند، از علاقه‌اش برای ترک این تیم در ماه اکتوبر 2010 پس از زیرسؤال‌بردن جاه‌طلبی و توانایی این تیم در جذب بازیکنان بزرگ، سخن گفت.

رونی در گفت‌وگو با «پادکست منچستریونایتد» گفت: «به نظرم ثابت شده بود که چلسی و مورینیو می‌خواستند من را به خدمت بگیرند. در آن مقطع شایعاتی درباره علاقه‌مندی تیم‌هایی هم‌چون ریال‌مادرید، بارسلونا و منچسترسیتی هم به جذب من مطرح بود، اما هرگز شرایط برای رفتن به آن‌جا مهیا نبود.»

رونی افیود: یادم می‌آید که یک روز نشسته بودم و به این فکر می‌کردم که «تصور کن برای بارسلونایی بازی کنی که مسی، ژاوی، اینیستا و بوسکتس را دارد». در آن زمان مسی در پست کنونی‌اش یعنی مهاجم نوک بازی نمی‌کرد و بیش‌تر در پست بال بازی می‌کرد. با خودم فکر می‌کردم که چقدر خوب می‌توانم با بازی در خط حمله آبی‌-‌اناری‌ها به دل دفاع حریف بزنم.

بهترین گل‌زن تاریخ شیاطین سرخ در ادامه درباره انصرافش برای جدایی از منچستریونایتد در آن مقطع و تمدید پنج‌ساله قراردادش با این تیم اظهار داشت: پس از چند روز با دیوید گیل (مدیر اجرایی وقت منچستریونایتد) صحبت کردم و در حالی که جلوی خانه‌ام افرادی دست به اعتراض زده بودند، برای امضای قراردادی پنج‌ساله توافق کردم. ساعت سه بامداد بود و نمی‌خواستم بیرون بروم و آن 20 یا 30 نفری که کلاه‌های خود را به سر کشیده بودند، دعوت به آرامش کنم.

همرسانی کنید

Dunia
Duniahttp://dunia.af/
روزنامه دنیا، انعکاس‌دهندۀ حقایق