خبرهای مرتبط

جمع

شکایت از تعیینات افراد غیر حرفه‌ای در ادارات دولتی

شماری از کارمندان ادارات دولتی می‌گویند که گماشتن افراد...

گزراش: مردم افغانستان از خدمات صحی باکیفیت محروم‌اند

سازمان داکتران بدون مرز (MSF) می گوید که افغان‌ها...

حامد کرزی به آلمان سفر کرد

منابع به روزنامۀ دنیا می‌گویند که حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین افغانستان روز گذشته (یکشنبه، 16 دلو) به کشور آلمان سفر کرد.

احیای زنده‌گی با چند روش ساده!

اصلی وجود دارد به نام: «کمتر، بیشتر است.» با...

تام وست: سیاست‌های طالبان ارسال کمک‌ها را به افغانستان تهدید می‌کند

توماس وست، نمایندۀ ویژۀ ایالات متحدۀ آمریکا برای افغانستان...

نگرانی ستاره برازیلیِ پاری‌سن‌جرمن از عمل‌کرد ضعیف این تیم

نیمار ستاره برازیلی تیم فوتبال پاری‌سن‌جرمن می‌گوید که عمل‌کرد تیمش در بازی شنبه‌شب مقابل بوردو در هفته دوازدهم لوشامپیونه که با تساوی دو بر دو در ورزشگاه پارک‌دو‌پرنس خاتمه یافت، نشان داد که این تیم کار سختی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا خواهد داشت.

نیمار به شبکه کانال پلاس فرانسه گفت: «اهمیت بازی چهارشنبه‌شب در لیگ قهرمانان اروپا برای همه ما محرز است. بازی‌مان مقابل منچستریونایتد سرنوشت‌ساز است. در بازی قبلی‌مان در لیگ قهرمانان (پیروزی یک بر صفر سه‌شنبه هفته گذشته مقابل لایپزیگ) عمل‌کردمان خوب نبود، اما در نهایت توانستیم پیروز شویم. روز چهارشنبه باید بهترین بازی‌مان را ارایه کنیم. در آن بازی باید به بعضی از جزییات توجه خاصی داشته باشیم، کار تیمی‌مان بهتر باشد، سازمان‌ یافته‌تر کار کنیم، در غیر این‌صورت وضع‌مان از چیزی که اکنون هست هم سخت‌تر خواهد شد. مقابل بوردو ما ترسو بودیم. ما توانستیم گل بزنیم، اما بعضی از بخش‌های کارمان ضعف داشت. باید روی آن بخش‌ها کار کنیم، چون در غیر این‌صورت نه تنها در لیگ قهرمانان، بلکه در لیگ (لوشامپیونه) که معمولاً تمام بازی‌ها را پیروز می‌شویم هم به دردسر خواهیم افتاد.»


سنیمار در پایان به تجلیل از دیه‌گو مارادونای فقید پرداخت که روز چهارشنبه درگذشت. او گفت که مارادونا هنرمند دنیای فوتبال بود. او برای فوتبال شخصیتی بسیار مهم بود. مارادونا به گردن فوتبال حق زیادی داشت به همین سبب اکنون دنیا به خاطر مرگ او می‌گرید.

همرسانی کنید

Dunia
Duniahttp://dunia.af/
روزنامه دنیا، انعکاس‌دهندۀ حقایق