خبرهای مرتبط

جمع

خانۀ ظلم خراب است!

چکیده: یک قطره جوهر سیاه وقتی در یک لیوان...

تلاش‌های سازمان دیدبان حقوق بشر برای تحریم ورزش افغانستان

سازمان دید‌بان حقوق بشر به تازه‌گی از کمیته بین‌المللی المپیک خواسته است تا ورزش افغانستان را تحریم کند.

سرمست لقب قهرمان حقوق موسیقی جهان را از آن خود کرد

شورای جهانی موسیقی لقب قهرمان حقوق موسیقی سال ۲۰۲۲...

امید‌های آبی‌-‌اناری‌ها برای فتح لالیگا کم‌رنگ شده است

بارسلونا برابر کادیز، نتیجه دیدار را به دلیل اشتباهات فردی از دست داد و 12 امتیاز تا صدر فاصله دارد، این چهارمین باخت بارسا در 10 دیدار گذشته است.

بارسلونا از 10 بازی خود در لالیگا 4 بازی را باخته و تنها 14 امتیاز دارد. با ادامه این روند، بعید است بارسا چانسی برای فتح لالیگا داشته باشد. تنها پنج دقیقه از گل تساوی بارسا به کادیز گذشته بود که این تیم گل دوم را هم از میزبانش دریافت کرد.

گل به خودی بازیکن کادیز باعث شده بود بارسا نفس راحتی بکشد و بازی را به تساوی یک‌ بر یک بکشاند و برای زدن گل برتری تلاش می‌کرد اما یک ناهماهنگی عجیب بین مدافعان و دروازه‌بان گل دوم کادیز را به همراه داشت.

شاگردان «رونالد کومان» اکنون پس از گذشت 10 هفته از شروع فصل جدید لالیگا تنها 14 امتیاز بدست آورده اند. از آخرین باری که بارسا در لیگ هسپانیا در شروع یک فصل تا هفته دهم چنین نتایج ضعیفی بدست آورده بود بیش از سی‌سال می گذرد. بارسا در فصل 1987-1988 یعنی سی‌و‌دو سال پیش در پایان هفته دهم 13 امتیاز بدست آورده بود.

سرمربی تیم فوتبال بارسلونا در مورد احتمال از دست‌رفتن لالیگا در این فصل گفت: «ما با این باخت یک قدم بزرگ رو به عقب داشتیم. ما نتیجه ناامیدکننده‌ای گرفتیم اما باید آن را بپذیریم. هنوز بازی‌های زیادی پیش روی ماست اما اگر نتوانیم در خارج از خانه نتیجه بگیریم، نمی‌توانیم امیدی به لالیگا داشته باشیم.» 

همرسانی کنید

Dunia
Duniahttp://dunia.af/
روزنامه دنیا، انعکاس‌دهندۀ حقایق