خبرهای مرتبط

جمع

چانس اتلتیکو‌مادرید برای قهرمانی در لالیگا زیاد است

اتلتیکومادرید با توجه به امتیازاتی که کسب کرده می‌تواند با این روند در پایان فصل کپ قهرمانی را در لالیگا بالای سر ببرد.

به نقل از آس، روخی بلانکو با تغییر نحوه بازی‌اش توانسته است در لالیگا نتیجه بگیرد. شاگردان «دیگو پابلو سیمیونه» از شروع فصل تهاجمی تر بازی می کنند که این موضوع باعث شده است نتایج مورد نظرشان را کسب کنند.

سرمربی آرجنتاینی در دیدار برابر وایادولید به برخی از بازیکنان خود که مدت زمان طولانی در خط حمله بازی کرده بودند استراحت داد. حتی با وجود نبود یانیک کاراسکو، دیگو کاستا و لودی مصدوم، سیمیونه تصمیم گرفت یورنته، فلیکس و کوکه را چانس ندهد. شاید در ابتدا برنامه سرمربی اتلتیکو جواب نداد و حضور بازیکن شماره ۱۴ نفس تازه‌ای به تیم داد اما لمار در پست جدید بهترین سطح خود را نشان داد و پس از یک‌سال‌و‌نیم گل‌زنی کرد. بازیکنان اتلتیکو نسبت به فصل قبل عمل‌کرد بهتری داشته‌اند.

پس از لمار، یورنته گل دوم تیمش را برابر وایادولید به ثمر رساند تا هفتمین پیروزی پیاپی روخی بلانکو در لالیگا قطعی شود. این تیم از ۳۰ امتیاز ممکن ۲۶ امتیاز را به دست آورده است.

به نوشته‌ میستر چیپ (کارشناس هسپانیایی) اتلتیکو تاکنون دو بار توانسته است به این آمار دست یابد. در فصل ۱۹۹۶-۱۹۹۵ در چنین شرایطی ۲۶ امتیاز داشت و ۲۰۱۴-۲۰۱۳ هم ۲۷ امتیاز کسب کرد. در پایان هر دو فصل سرخ و سفیدپوشان فاتح لالیگا شدند.

اشتراک گذاری

Dunia
Duniahttp://dunia.af/
روزنامه دنیا، انعکاس‌دهندۀ حقایق