خبرهای مرتبط

جمع

لست 24 بازیکن دعوت‌شده به تیم ملی فوتبال افغانستان تکمیل شد

قرار است تیم ملی فوتبال افغانستان در یک کمپ تمرینی نه‌روزه در شهر دبی کشور امارات از تاریخ 21 الی 30 دسمبر 2020 شرکت کند. در این اردو 24 بازیکن زیر نظر «انوش دستگیر» حضور پیدا خواهند کرد.

«انوش دستگیر» سرمربی تیم ملی فوتبال افغانستان دعوت 10 بازیکن از داخل فوتبال افغانستان را بهترین فرصت برای تست و محک‌زدن این بازیکنان دانسته و گفته بازیکنان شایسته فصل نهم لیگ برتر افغانستان می‌توانند در این اردوی تمرینی خود را برای جای‌دادن در تیم ملی نشان دهند.

به گفته وی در روزهای تقویم اصلی فیفا که بیش‌تر تیم ملی درگیر رقابت‌ها مقدماتی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا است، زمان مناسبی برای محک‌زدن بازیکنان تازه دعوت‌شده نخواهد بود، اما این اردو یک فرصت طلایی برای بازیکنانی است که تازه به تیم ملی دعوت شده‌اند.

البته در این اردو «امیر محمد» که در لیگ دوم روسیه بازی می‌کند، نیز برای نخستین‌بار به تمرینات تیم ملی دعوت شده است.

لازم به ذکر است که «مصطفی آزاد‌زوی» و «ذوالفقار نظری» به دلیل مشکلات کرونایی و قوانین قرنطنیه در کشورهای تایلند و استرالیا، «عمران حیدری» به دلیل حضور در رقابت‌های باشگاهی‌اش در لیگ پولند، «اسلام امیری» و «شریف محمد» نیز به دلیل آغاز رقابت‌های لیگ هند در این اردو حضور پیدا نخواهند کرد.

تیم ملی فوتبال افغانستان در ماه مارچ (حمل) در ادامه رقابت‌های انتخابی جام جهانی و جام ملت‌های آسیا به ترتیب میهمان بنگلادش و میزبان عمان خواهد بود.

اشتراک گذاری

Dunia
Duniahttp://dunia.af/
روزنامه دنیا، انعکاس‌دهندۀ حقایق