خبرهای مرتبط

جمع

زلنسکی: سرنوشت اوکراین مانند افغانستان نخواهد شد

ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین به دنبال تصویب کمک‌ها...

پر لویو لارو د ټرافیکي پېښو د مخنیوي طرحه جوړه شوه

د ټرافیکو عمومي ریاست په هېواد کې له ټرافیکي...

معلولان و خانواده‌های شهدا در کابل بار دیگر خواهان پرداخت حقوق‌شان شدند

شماری از معلولان و خانواده‌های شهدا در پایتخت بار...

رحمانی: جلسات شش و نیم مشکلات ترافیکی را نیز افزایش داده ‌است

رییس مجلس نمایندگان می‌گوید که جلسات شش و نیم معاون اول ریاست جمهوری نه تنها که مشکلات را کاهش نداده بلکه مشکلات جدید را دامنگیر مردم ساخته است.

میر رحمان رحمانی رییس مجلس نمایندگان در نشست روز شنبه (27 جدی) این مجلس گفت که جلسات شش و نیم علاوه بر این که تهدیدهای امنیتی را بالا برده، مشکلات ترافیکی را نیز افزایش داده است.

به نقل از جمهور، آقای رحمانی افزود: “کشور به برنامه‌های معقول، درازمدت و قابل تطبیق نیاز دارد نه به نشست‌های روزانه؛ بناً جلسات حکومتی باید بخشی از راه‌های حل مشکلات مردم باشد نه افزایش دهنده مشکلات مردم.”

آقای رحمانی دلیل افزایش مشکلات ترافیکی را ارایه نکرد؛ اما برخی نمایندگان دیگر گفتند که در نتیجه جلسات شش و نیم صبح ایستگاه‌های بررسی پولیس در سطح شهر بیشتر شده و در بسیاری مواقع ازدحام ترافیکی ایجاد می‌کنند.

به گفته نمایندگان منتقد، پولیس در سطح شهر به ویژه موترهای مربوط به نمایندگان را با بی‌احترامی و به قصد آزار نمایندگان بررسی می‌کند.

گفتنی است که رییس و برخی اعضای مجلس پیش از این نیز با جلسات شش و نیم صبح معاون اول ریاست جمهوری مخالفت کرده و روش آقای صالح را برای بهبود امنیت پایتخت مفید ندانسته‌اند.

آقای صالح در چندین گزارش خود نمایندگان مجلس را به زورگویی و قانون شکنی متهم کرده است.

اشتراک گذاری

Dunia
Duniahttp://dunia.af/
روزنامه دنیا، انعکاس‌دهندۀ حقایق