خبرهای مرتبط

جمع

تاجیکستان کې پر افغانستان امنیتي غونډه ده؛ د امریکا شارژدافیره هم ورغلې

افغانستان لپاره د امریکا متحده ایالاتو د سفارت شارژدافیره کرن ډیکر وايي د «هرات امنیتي خبرو کې» د ګډون لپاره تاجیکستان ته تللې ده.

برخی فعالان حقوق زنان افغان: حق بلند کردن صدای دادخواهی از ما گرفته شده ‌است

در حالی‌که کمپاین ۱۶ روزۀ جلوگیری از خشونت علیه زنان و اعتراضات مربوط به آن در شماری از کشورهای جهان در حمایت از زنان افغان جریان دارد، فعالان حقوق زنان در افغانستان می‌گویند که حق بلند کردن صدای دادخواهی از آنان گرفته شده و روز به روز ضعیف‌تر می‌شود.

انتخاب سخت افغان‌ها؛ تهیۀ سوخت زمستان یا غذا

رئیس بخش عملیاتی صلیب سرخ با اشاره به بحران انسانی وخیم در افغانستان گفت: خانواده‌ها در این کشور با انتخاب غیرممکن بین تهیه سوخت برای گرم نگه‌داشتن خود و یا تهیه غذا مواجه هستند.

انتقاد کارشناسان سازمان ملل از مسدود ماندن مکاتب دختران در افغانستان

گروهی از کارشناسان حقوق بشر سازمان ملل در بیانیه‌ای...

سرگردانی نیروهای ویژۀ افغان در آمریکا

وب‌سایت «اینترسپت» در گزارشی ضمن ارائه اطلاعات بیشتر از...

تاکید کرزی بر رشد مهارت‌های حرفوی در بخش‌های گوناگون برای جوانان کشور

حامد کرزی، رئيس جمهور پیشین افغانستان با شماری از اعضای یک بنیاد اجتماعی دیدار کرد و بر رشد و تقویت مهارت‌های حرفوی برای جوانان کشور تاکید ورزید.

در این دیدار، حاضرین درمورد فراهم‌سازی زمینهٔ درس و تعلیم و رشد مهارت‌های حرفوی برای دختران و پسران کشور و نوآوری در بخش سکتور صحی توسط بنیاد مذکور و فعالیت‌های دیگر آن بنیاد صحبت و معلومات ارایه نمودند.

آقای کرزی از فعالیت‌های این بنیاد، خصوصاً در بخش تدریس مهارت‌های مسلکی به جوانان کشور ابراز تشکری نموده و در عرصهٔ خدمت‌رسانی به مردم آرزوی موفقیت کرد.

همرسانی کنید

Dunia
Duniahttp://dunia.af/
روزنامه دنیا، انعکاس‌دهندۀ حقایق