خبرهای مرتبط

جمع

شکایت از تعیینات افراد غیر حرفه‌ای در ادارات دولتی

شماری از کارمندان ادارات دولتی می‌گویند که گماشتن افراد...

گزراش: مردم افغانستان از خدمات صحی باکیفیت محروم‌اند

سازمان داکتران بدون مرز (MSF) می گوید که افغان‌ها...

حامد کرزی به آلمان سفر کرد

منابع به روزنامۀ دنیا می‌گویند که حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین افغانستان روز گذشته (یکشنبه، 16 دلو) به کشور آلمان سفر کرد.

احیای زنده‌گی با چند روش ساده!

اصلی وجود دارد به نام: «کمتر، بیشتر است.» با...

تام وست: سیاست‌های طالبان ارسال کمک‌ها را به افغانستان تهدید می‌کند

توماس وست، نمایندۀ ویژۀ ایالات متحدۀ آمریکا برای افغانستان...

توماس وست بعد از گفت‌و‌گو با مقامات هندی به امارت می‌رود

توماس وست، نمایندۀ ویژۀ آمریکا برای افغانستان، فردا (دوشنبه، 14 قوس) با جی پی سینگ، نمایندۀ وزارت امور خارجۀ هند در امور افغانستان و ویکرام مصری، معاون مشاور امنیت ملی هند در دهلی نو دیدار خواهد کرد و قرار است که عازم امارت شود.

روزنامۀ «دَ هندو» اواخر روز گذشته نوشت که آقای وست با مقام‌های هندی درمورد بحران انسانی و اقتصادی در افغانستان، حمایت از حقوق افغان‌ها و نگرانی‌های امنیتی گفت‌وگو خواهد کرد.

وزارت خارجۀ آمریکا نیز از سفر توماس وست به کشورهای منطقه در هفتۀ گذشته خبر داده، گفته بود که وی با مقام‌های کشورهای مختلف دیدار خواهد کرد تا در مورد حقوق بشر، تجارت، آزادی بیان و دیگر چالش‌های پناهجویان افغان گفت‌وگو و دربارۀ چگونگی حل آن بحث نماید.

گفته شده است که آقای وست قرار است به امارت متحدۀ عربی برود. این در حالی است که حامد کرزی، رئیس جمهور پیشین افغانستان، عمر زاخیلوال و کریم خرم، وزرای سابق و سیاست مداران افغان و محمد یعقوب مجاهد، وزیر دفاع امارت اسلامی نیز به این کشور سفر کرده‌اند.

همرسانی کنید

Dunia
Duniahttp://dunia.af/
روزنامه دنیا، انعکاس‌دهندۀ حقایق